قوانین فعالیت در انجمن نتیکو

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
درودی دیگر, و این هم قوانین فعالیت در انجمن نتیکو

✅ ارسال پست فول کپی کاملا ممنوع می باشد
کاربری که پست کپی قرار بده پست اون رو حذف می کنیم و اختیار دریافت میکنه, اگر کارش رو تکرار کرد از انجام اخراج میشه.
توجه: شما با تغییر سرتیتر ها و جملات اول و آخر پست می توانید آن را از حالت فول کپی در بیاورید و به نیمه کپی تغییر دهید! به همین راحتی :)

✅ ارسال پاسخ اسپم پشت سرهم هم ممنوع!
اینکه زیر پست های انجمن بنویسید عالی بود یا تشکر کنید و..., ایرادی نداره اما اگر اینکارو زیاد انجام بدید اسپم محسوب میشید! لاقل زیر پست ها علاوه بر تشکر یک نکته یا مطلب مرتبط با موضوع آن پست ارسال کنید تا پاسخ شما اسپم نباشد.

✅ توهین و بی ادبی ممنوع = اخراج
در صورتی که در انجمن از کلمات نا مناسب استفاده کنید یا به شخصی توهین کنید اخراج خواهید شد, در صورتی که کاربر فعال باشید اول به شما اخطار خواهیم داد و اگر باز هم تکرار کنید 100درصد اخراج می شوید. هدف ما اینه این انجمن کاملا آروم باشه نه مثل بعضی گروه های تلگرام :)
البته توجه داشته باشید که نقد کردن محترمانه افراد کاملا آزاده! برای مثال اگر کسی نوشت جوملا بدترین Cms دنیاست, شما میتوانید خیلی محترمانه حرف ایشون رو نقد کنید (با دلایل منطقی) و توجه داشته باشید نقد کردن چیزی بدون دلیل توهین محسوب میشه! برای مثال اگر بگید پستتون خیلی مسخره بود و دلیل این حرفتون رو اعلام نکنید, در حال توهین هستید.

✅ تا جایی که میتونید پست های کوتاه ننویسید!
اگر دارید یه محتوای آموزشی ارسال می کنید لطفا کم توضیح ندید. چون اکثر ما وقتی داریم یک مطلب رو اموزش میدیم فکر میکنیم که کاربر مقابل در سطح ماست و برای همین خیلی کوتاه حرف میزنیم درحالی که اگر کاربر مقابل در سطح ما بود که اصلا نیازی به خوندن مطلبمون نداشت! برای همین تا جایی که میتونید بیشتر توضیح بدید چونکه هم باعث بیشتر دیده شدن پست شما در گوگل میشه و هم باعث میشه کاربر بهتر منظور شما رو بفهمه. مثلا اگر یه پست ایجاد کردید با نام 4 کتاب برتر موفقیت, لطفا راجب هر کتاب حداقل 100 کلمه حرف بزنید.
ولی خب اگر قراره یه سوال بپرسید, خیلی منطقیه که محتوای شما کوتاه خواهد شد و این مورد ایرادی نداره اما انتظار داریم کسانی که سوال رو جواب میدن محتوای طولانی و خوبی ارسال کنند تا هم شما به جواب برسید و هم کسانی که بعدا اون سوال رو سرچ می کنند و انجمن نتیکو رو میبینند :)

✅ تابع قوانین کشورمون هستیم
سایت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایرانه و هرگونه مطلبی که خلاف این قوانین باشه حذف میشه و خوشبخاتنه موضوع انجمن ما طوری نیست که کسی بخواد چنین کاری کنه پس جای نگرانی در این باره نیست :)

✅ لطفا فقط از زبان شیرین فارسی استفاده کنید!
استفاده از زبان فینگیلیش یا انگلیسی و از این جور موارد باعث اخطار گرفتن و در نتیجه بستن اکانت شما میشه پس لطفا از زبان فارسی استفاده کنید که قطعا هم برای شما راحت تره و هم برای کاربران.

✅ مطلب تکراری ممنوع!
لطفا مطلب یه سوال تکراری نفرستید و با اینکار اخطار میگیرید که اگر دوباره تکرار کنید اخراج میشید. پس لطفا قبل از ارسال مطلب حتما از قسمت جستجو کلمه کلیدی رو جستجو کنید و ببینید قبلا کسای راجب اون حرف زده یا نه.

خب فعلا مورد خاصی دیگه به ذهنم نیومد! صفحه رو درآینده بروز تر میکنم

قوانین انجمن نتیکو برای حفظ آرامش و حقوق کاربران آن است
 
  • Like
  • Love
Reactions: nashenas و reza
بالا پایین