شیوه برچسب زدن مطلب سایت و وبلاگ ها

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
در اینجا میخوام راجب شیوه برچسب زدن روی مطلب توی سایت ها و وبلاگ هارو توضیح بدم و اینکه بهترین حالت برای برچسب زدن چه تعداده؟
blog-tags.jpg
اول اینکه این ذهنیت قدیمی رو بندازید دور که برچسب زدن باعث میشه گوگل مطلبتون رو با کلمات مختلف بیاره بالا! اینکار تاثیر داره ولی خیلی کم و بعضی ها معتقد هستن که اصلا تاثیری نداره! تنها تاثیر اینکار میتونه این باشه برچسب شما مطالب زیاد و مرتبطی درون اون باشه و در نتیجه سئو بشه و به صفحه اول بیاد اون صفحه برچسب و بازدید بگیره! مگرنه تاثیر خاصی نداره.
درکل هدف برچسب اینه که کاربرا بهتر بتونن مطالبتون رو ببین و اگر جستجو کردن راحت تر موضوعات مرتبط رو پیدا کنن
شیوه برچسب زدن
بهترین کار اینه کلمات کلیدی مطلب رو به برچسب تبدیل کنید + بین 5 تا 10 برچسب بزنید.. کمتر 5 تا خوب نیست و بالای 15 تا هم به هیچ وجه نزنید چون اسپم حساب میشه.

• Like
Reactions: playmag

nasry68

New member
Sep 23, 2019
8
0
1
سلام
وقت بخیر
یک سوال ؟
تعداد کلمات کلیدی را از کجا می دانید نهایتا 15 عدد است زیرا در کلاس وردپرسی که من می رفتم محدودیتی قائل نبودند ؟
آیاگوگل اعلام کرده یا تجربی است ؟

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
سلام
وقت بخیر
یک سوال ؟
تعداد کلمات کلیدی را از کجا می دانید نهایتا 15 عدد است زیرا در کلاس وردپرسی که من می رفتم محدودیتی قائل نبودند ؟
آیاگوگل اعلام کرده یا تجربی است ؟
نه منظورم این نبود نهایتا میشه 15 تا بزنی. اصلا فک نکنم وردپرس محدودیتی اعمال کرده باشه. ولی سئوی کلاه سفید که مورد تایید گوگله این حرف رو میزنه که ما باید از امکانات به شیوه درست برای هدایت کاربر استفاده کنیم نه گول زدن موتور جستجوگر.
برای همین بخش برچسب سایت ها برای اینه که ما برچسب هایی رو بزنیم که بیشترین سرچ رو معمولا بین کاربرا دارن.
بله طبق تجربیاته. میگن که در حدود 10 تا 15 تا مناسبه و بالای 30 تا قطعا اسپمه.

nasry68

New member
Sep 23, 2019
8
0
1
فقط یک سوال برام پیش اومد
سایتهایی که به زبان خارجی هم هستند و چندزبانه اند مثلا اگر برای یک پست فارسی 15 تا بگزارند و ترجمه هاش هم بزارند اگر 4 زبانه باشه مثلا میشه 60 عدد
درسته ؟
یا ترجمش نیز جدا حساب میشه ؟

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
فقط یک سوال برام پیش اومد
سایتهایی که به زبان خارجی هم هستند و چندزبانه اند مثلا اگر برای یک پست فارسی 15 تا بگزارند و ترجمه هاش هم بزارند اگر 4 زبانه باشه مثلا میشه 60 عدد
درسته ؟
یا ترجمش نیز جدا حساب میشه ؟
نه نباید این شکلی گذاشته بشه. مثلا اگر آدرس اصلی سایت شما test.ir هستش و صفحه اصلی انگلیسیه و قصد دارید زبان فارسی رو اضافه کنید باید اینطوری اضافه کنید fa.test.ir یعنی به صورت ساب دامین میزنید و توی مطالب ساب دامین فقط برچسب فارسی میزنید نه انگلیسی... چون هیچوقت یه فرد انگلیسی توی قسمت جستجو کلمه فارسی یا فرانسوی رو سرچ نمیکنه. کاربرد برچسب همینه که طبقه بندی کنه.

• Like
Reactions: playmag

playmag

New member
Sep 14, 2019
10
6
3
playmag.ir
نه نباید این شکلی گذاشته بشه. مثلا اگر آدرس اصلی سایت شما test.ir هستش و صفحه اصلی انگلیسیه و قصد دارید زبان فارسی رو اضافه کنید باید اینطوری اضافه کنید fa.test.ir یعنی به صورت ساب دامین میزنید و توی مطالب ساب دامین فقط برچسب فارسی میزنید نه انگلیسی... چون هیچوقت یه فرد انگلیسی توی قسمت جستجو کلمه فارسی یا فرانسوی رو سرچ نمیکنه. کاربرد برچسب همینه که طبقه بندی کنه.
دقیقا

بالا پایین