دوره آموزش تندخوانی به روش Paul Nowak

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
دوره آموزش تندخوانی به روش Paul Nowak یکی از کامل ترین دوره های آموزش تندخوانی در جهان می باشد که این موضوع را من بعد از ماه ها تحقیق و دیدن دوره های تندخوانی فهمیدم که البته این یک نظر شخصی نیست و افراد خارجی زیادی این شخص را به عنوان مدرس تندخوانی مرجع معرفی میکنند.
و به احتمال زیاد همانطور که میدانید من این دوره رو به فارسی ترجمه کردم و در سایت نتیکو با مبلغ بسیار ناچیز برای فروش گذاشتم تا ایرانی ها هم بتوانند به راحتی این دوره آموزش تندخوانی را یاد بگیرند و از نکات آن استفاده کنند.
اگر اطلاعات بیشتر خواستید کافیست به بخش دسته بندی محصولات سایت نتیکو بروید و بر روی دوره آموزش تندخوانی کلیک کنید (در آن صفحه تمام توضیحات مورد نیاز را گفته ایم).

✅ اما این صفحه رو برای این ایجاد کردم تا کسانی که این دوره رو خریدند سوالات، نظرات و پیشنهادات خودشون رو ارسال کنند ✅
برای ارسال متن در این صفحه کافیست فقط در 40 ثانیه عضو انجمن شوید و سپس به این صفحه برگردید و پیام خود را بنویسید تا بعد از تایید درج شود (حداکثر زمان تایید شدن 2 روز است).

قوانین مهم:
1. سوالات تکراری درج نخواهند شد یا به آنها پاسخی نخواهیم داد.
2. این صفحه فقط برای کسانیست که محصول تندخوانی را خریده اند و اگر هنوز نخریده اید و سوالی دارید میتوانید سوال خود را در همان صفحه محصول بپرسید.
3. ارسال کلمات فینگیلیش (مثل salam یا...) باعث تایید نشدن متن شما خواهد شد.

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
آدرس کوتاه شده این صفحه:

Netiko.ir/book

هر وقت خواستید به این صفحه برگردید فقط کافیست آدرس کوتاه شده بالا را وارد کنید. با این لینک کوتاه فرایند پیدا کردن این صفحه خیلی سریع تر خواهد شد.

بالا پایین