ارائه خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل با قیمت مناسب

seoupdate

New member
Apr 24, 2020
6
0
1
خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل

دوران سالمندی یکی از قسمت های ویژه و حساس زندگی هر فردی است که اتفاق میافتد.شیوع بیشتر بیماری های مزمن و ناتوانی های ناشی از آنها باعث میشود که افراد سالمند مخصوصا افراد بیمار نیاز به خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار داشته باشند.

امروزه مراکز درمانی زیادی آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند هستند که این خدمات باعث حفظ شان و منزلت میشود و همچنین عزت نفس سالمندان را هم حفظ میکند و توسط پرستاران متخصص همراه با روش ها و تجهیزات بروز ارائه میشود بگونه ای که نه خود سالمند و نه اطرافیانش نگران هیچ مشکلی نباشند.

مطالعات نشان داده است که سالمندانی که در خانه خود تحت مراقبت و درمان قرار میگیرند از نظر سلامتی شرایط بهتری دارند و زودتر تحت درمان قرار میگیرند زیرا میتوانند از خدمات آزمایش در منزل و تزریقات در منزل هم استفاده کنند که این خدمات در منزل ارائه میشود و دیگر نیاز به خروج سالمند یا بیمار از منزل نیست.


دلایلی هم که باعث درمان سریعتر و راحتی بیمار سالمند میشوند عبارتند از :

  • سالمندان به محیط خانه خود آشنا هستند و جای تمامی وسایل را میدانند(در سالمندانی که حافظه خود را از دست دادند آشنا بودن با محیط اهمیت بیشتری دارد).
  • در خانه خود احساس امنیت بیشتری می‌کنند.
  • خاطرات ارزشمندی از خانواده و اطرافیان و محیط منزل خود دارند.
  • ارائه خدمات با کیفیت مراقبتی ـ پرستاری در منزل عملکرد جسمانی سالمندان را افزایش میدهد، اعتماد به نفس آنها را بالا میبرد. استقلال سالمندان را حفظ می کند و سطح سلامتی سالمندان را بهبود می بخشد.

منبع https://chatre-firoozei.ir/
 

asal021

New member
Mar 28, 2021
2
0
0
پرستاری در منزل با صرفه جویی در وقت و هزینه به دلیل مراجعه به بیمارستان ، یک راه حل مقرون به صرفه ارائه می دهد. این یک مراقبت حرفه ای است که در آسایش منزل خود به همه افراد نیازمند ارائه می شود. در اینجا برخی دیگر از مزایای پرستاری در خانه وجود دارد:
۱- بهبود سریع

۲- مقرون به صرفه تر از مراقبت در بیمارستان

۳- محیط آشنا

۴- از فعالیت های زندگی روزمره حمایت کنید

۵- مدیریت دارو

۶- همراهی مراقبت
 
بالا پایین