آیا کسب و کار آفلاین هنوز هم جواب میدهد؟

admin

Admin
عضو کادر مدیریت
Sep 12, 2019
51
24
8
netiko.ir
قصد دارم خیلی سریع راجب این موضوع حرف بزنم که کسب و کار آفلاین هنوز جواب میده یا نه ؟! قصد داریم این موضوع رو با ذکر چند دلیل منطقی برسی کنیم.
اول از همه درسته که کسب و کار های آنلاین دارن جای کسب و کار های آفلاین رو میگیرن اما آیا به این معنیه که ما نباید کسب و کار آفلاینی راه اندازی کنیم؟ نه این به این معنی نیست. بهترین راه اینه شما کسب و کار آفلاینتون رو عالی راه اندازی کنید و وقتی که به درآمد رسید اون رو آنلاین کنید, اگر قابلیت آنلاین شدن نداره پس خیالتون راحت باشه چون در آینده هیچ کسب و کار آنلاینی نمیتونه شما رو ورشکست کنه! البته اکثر کسب و کار ها قابلیت آنلاین شدن دارند.
کسب و کار آفلاین ویژگی های خاص خودش را دارد ولی در کل چرا به دنبال ایجاد کسب و کار آنلاین نیستید؟ درسته که کسب و کار آفلاین هنوز هم جواب میده اما خب شما هم قدیمی نباشید و خودتون رو بروز کنید! کسب و کاری خوبه که هم آنلاین باشه و هم آفلاین.
البته در این قسمت منظورمان از آفلاین این است که اینترنتی نباشد, مگرنه کسب و کار آفلاین یک تعریف دیگر هم دارد که در این بحث آن را توضیح نمی دهیم.
شخص ایرانی که رشته کشاورزی خوانده بود توانست از شاخ و برگ های درختان نخل که رها می شدند یک کود بسیار محبوب درست کند و توانست آن را به خارج صادر کند که اکنون جزء پولدار ترین و برترین کارآفرینان آفلاین ایران می باشد! نه نیاز به اینترنی بود و نه سایتی! فقط یک ایده عالی نیاز داشت برای اینکار که به ذهنش آمد و میلیاردر شد.
شما هم اگر بتوانید کسب و کارتان را بین المللی کنید بی شک سود زیادی خواهید کرد که خوشبختانه بین المللی کردن کسب و کار های آنلاین خیلی خیلی ساده است! فقط کافیست یک ایده خوب پیدا کنید و آن را به انگلیسی راه اندازی کنید و با ترفند های سئو بازدیدکننده و مشتری جذب کنید.
 
بالا پایین